Bölümlerimiz

RANDEVU İÇİN

0 312  441 66 00

Doç. Dr. Ergun ÇETİNKAYA tarafından kurulan Özel Ankara Endomer Pediatrik Endokrinoloji Merkezi, 2008 yılından beri “Pediatrik Endokrinoloji”, “Beslenme ve Diyet” uzmanlık alanlarında hizmet vermektedir.

Ocak 2015 tarihi itibari ile “Erişkin Endokrinoloji” alanında da hizmet vermeye başlamıştır.

 

Özel Ankara Endomer Pediatrik Endokrinoloji Merkezi’nde; Çocuk Endokrinolojisi Bölümünde

Doç. Dr. Ergun ÇETİNKAYA ve Doç .Dr. Hatice Alev KUTLU (Çocuk Sağlığı-Hastalıkları ve Çocuk Endokrinoloji Uzmanları), Erişkin Endokrinolojisi Bölümünde Prof. Dr. ......................... (Endokrinoloji ve Metabolizma Uzmanı), Beslenme ve Diyet Bölümünde Deniz BÜYÜKTAŞLI (Beslenme ve Diyet Uzmanı), insülin pompası konusunda eğitimli hemşireler Özlem DENİZ ve Cansu YÜCEL ile hizmet verilmektedir.

 

Merkez, yaklaşık 350 m2 büyüklüğündedir. İçerisinde bekleme salonu, doktor odaları, diyetisyen odası, hemşire odası, kan alma odası, hasta gözlem odası, acil müdahale odası, eğitim odası, çocuk oyun odası, arşiv odası, tıbbi atık odası bulunmaktadır. Bina 2 katlı olarak planlanmış olup hastaların en rahat edecekleri biçimde organize ve tefriş edilmiştir.

 

Ayrıca, ilgili uzmanlık alanlarındaki gelişmeler takip edilerek Endomer News bülteni, 3 aylık yayın olarak, Özel Ankara Endomer Pediatrik Endokrinoloji Merkezi tarafından hazırlanıp yayınlanmakta ve hekimlerimize dağıtılmaktadır.